Kontaktné lepidlo Spray-KON B707 + 20% zdarma naviac 600ml

 
 
Dostupnosť Skladom
Cena €6,67 bez DPH
€8    
Kód tovaru KV-3137
Kategória Lepidlá a Čističe
Záruka 2 roky
 

Veľmi pevné kontaktné lepidlo na lepenie HPL laminátov, nábytkových hrán alebo plošné zlepovanie laminovaných dosiek. Lepí aj iné materiáli, ako sú drevo, DTD, MDF, polyuretánové peny, tepelné alebo zvukové izolácie, podlahové krytiny, sklo, korok, väčšinu kovov a ďalšie, po predchádzajúcej skúške. Spray-Kon B707 vykazuje vysokú odolnosť na strih, je tepelne stabilný, odolný proti UV žiareniu, odpudzuje vodu, rýchlo sa odvetráva a má dlhú dobu spracovania.

Návod na použitie: lepidlo naneste na obe plochy, ktoré chcete zlepiť. Plochy musia byť čisté, suché, bez prachu a mastnosty. Zaistite, aby da teplota lepidla a materiálov určených na spracovanie pohybovala medzi 18-23°C. Sprej udržujte vo vhodnej vzdialenosti, asi 10-20cm od povrchu, na ktorý nanášate lepidlo. Dbajte, aby lepidlo vytvorilo na povrchu povlak , ktorý pripomína pavučinu. Najlepšie vlastnosti lepeného spoja docielite nastriekaním tenkých, ale napriek tomu pravidelných vrstiev lepidla. Nenanášajte príliš silné vrstvy, aby sa lepidlo nerozlievalo. Po nanesení lepidla počkajte 2-3 minúty. Keď sa rozpúšťadlo odparí, priložte povrchy k sebe a pritlačte čo najväčšou silou. Pre docielenie pevného spoja je veľmi dôležitá sila prítlaku. Používajte prítlačné valčeky alebo lis. Nadbytočné lepidlo je možné odstrániť čističom Spray-Kon R505. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.